امنیت مالی

۴ راه تامین امنیت مالی بدون حقوق تضمینی

یک هفته آخر نوامبر, من فاکتور هایی حدود ۴۰,۰۰۰$ بودند اما من فقط ۲,۰۰۰$ در حساب بانکی کسب و کار خود داشتم.

با وجود بودجه بندی دقیق, زیرسازی سریع صورت حساب ها, مشکل از آنجا به وجود آمده بود که تلاش من برای پرهیز از اشتباهات کوچک کافی نبود. برای اعضای تجارت شما ممکن است پرداخت هایتان به یکباره دیده شوند.

همه چیز از جایی ناشی می شود که پرداخت های فصلی به یکباره می توانند نتیجه ناگهانی و غیرمنتظره در جریان پول نقد شما به وجود آورند. چرخه فراوانی و قحطی در کار می تواند یک استرس همیشگی باشد.

برای زنده ماندن و رشد در این نوسان, یک ضرب المثل می گوید : انتظار غیرمنتظره ها را داشته باش. اهمیتی ندارد که چقدر پول نقد در حساب بانکی شما وجود دارد وقتی که باید مالیاتی را که مشخص شده را بپردازید.

در اینجا ما ۴ روش را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید برای امنیت مالی خود یک چهارچوب ایجاد کنید. حتی بدون درآمد ماهیانه تضمینی.

محاسبه پول

۱. تعداد موفقیت و شکست خود را محاسبه کنید

حداقل هزینه فعلی که آشکار است چقدر است, هزینه زندگی و کسب و کار شما از هزینه هایی است که فعلا آشکار هستند. بعد از محاسبه این هزینه ها ۱۰ درصد به آن پول برای هزینه بازنشستگی یا مشکلات احتمالی اضافه کنید. این یک راه خوب برای زنده ماندن شما در کسب و کار است.

زمانی که شما یک معیار مشخص برای هزینه های خود دارید, این به شما نشان می دهد که شما برای زندگی فعلی خود و دیگر هزینه ها, پس انداز و سرمایه گذاری مجدد روی اهداف چقدر باید درآمد داشته باشید.

از درآمد ماه قبل خود محاسبه کنید و ببینید که چقدر می توانید برای هزینه های اختیاری خود هزینه کنید.

ادخام نکردن حساب ها

۲. حساب شخصی و حساب تجاری خود را از هم جدا کنید

ممکن است وقتی که تاز کار هستید وجود چند صد دلار در حساب بانکی تان به شما حس خوبی ندهد. زیرا هنوز باید برای برخی موارد هزینه کنید. حساب شخصی خود را از حساب کاری خود جدا کنید تا دقیقا بدانید چگونه هزینه کرده اید و حساب کار دستتان باشد.

این کار علاوه بر اینکه کار حسابرسی هزینه ها را ساده تر می کند, بلکه باعث می شود یک ذهنیت انتقادی می شود : درآمد با چیزی که به دست می آورم برابر نیست!

پس انداز موقت

۳. یک میانگیر بسازید

انتظار غیره منتظره را داشتن یک ضرورت برای مدیریت پول نقد است – جدا از هزینه های اضطراری شخصی.

اگر یک میانگیر برای پس انداز کسب و کار خود بسازید, این کار به شما اجازه می دهد که وقتی که فرصتی پیش آمد قدرت سرمایه گذاری و استفاده از آن فرصت را داشته باشید, و یا برای کسب و کار خود یک پشتیبان داشته باشید تا در صورت متضرر شدن بتوانید به کار خود ادامه دهید و یا در ورت نیاز به تبلیغات با آن هزینه تبلیغات خود را انجام دهید.

توجه به کارمندان

۴. در بین منابع انسانی دپارتمان خود باشید

به منابع انسانی کسب و کار خود اهمیت دهید و نیروی های کاردان را استخدام کنید و به سلامتی کارمندان خود اهمیت دهید. سلامت کارمندان یک جزء اساسی در سلامت کسب و کار شماست. در دوره های طولانی به کارمندان خود استراحت دهید.

سعی کنید بیشتر در مورد امنیت مالی کارمندان خود بدانید و مطمئن شوید که آن ها مشکل اساسی در هزینه های زندگی خود ندارند. بعد از همه این ها, تنها راه رشد در تجارت این است که یک دید بلند براساس برنامه خود داشته باشید.

منبع : success

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *