عادت های افراد موفق

۴ اصل تاثیر گذار در شروع کارهایتان

۴ اصل تاثیر گذار در شروع کارهایتان : قبل از اینکه بخواهید کاری را شروع کنید باید این ۴ اصل را بدانید رعایت کنید تا بتوانید موفق شوید.

۴ اصل تاثیر گذار در شروع کارهایتان

از خودتان مطمئن باشید

دو انتخاب دارید یا می توانید با ترس هایتان زندگی کنید یا اینکه با موفقیت هایتان. نمی توانید همزمان هم ترس داشته باشید و هم موفق شوید. جالب است بدانید که بیشتر افراد جامعه گزینه ی ترس را انتخاب می کنند چون ریسک و زحمت کمتری دارد. قبل از اینکه کارتان را شروع کنید مطمئن باشید که می توانید آن را انجام دهید. مواردی که نیاز به یادگیری دارد را یاد می گیرید و به مسیر خود برمی گردید. هیچ کس نابغه به دنیا نمی آید هرکسی اگر مهارتی دارد آن را آموخته است. پس به خودتان اعتماد داشته باشید که می توانید. ایمان و باور به خویشتن قدم اول است.

اهل عمل باشید

وقتی که مشخص کردید می خواهید چه کاری انجام دهید آن را به زمان بهتری یا حتی ۵ ساعت دیگر موکول نکنید. آن را همین الان شروع کنید. شروع در لحظه اعتماد به نفس و کارایی شما را بالا می برد. بهترین موقع برای انجام کار همین الان است. شما هر چقدر هم که به خودتان باور داشته باشید اگر دست به عمل نزنید چیزی تغییر نمی کند. باید بلند شوید آن ها را تغییر دهید.

مشکلات همیشه وجود دارند

در مسیر مشکلات شما همیشه به مشکلات برخورد خواهید کرد. هر هدفی و کسب و کاری مشکلاتی سرراهش دارد. نباید با بروز اولین مشکلات خسته شوید به کارهای متفرقه روی بیاورید باید با مشکلات روبرو شوید و آن ها را حل کنید. هیچکس بدون تلاش و مشکلات به موفقیت نرسیده. وقتی با مشکلات روبرو شدید باید به گونه ای باشید که انگار از قبل آماده ی آن بودید و به حل آن بپردازید. اگر از توان شما خارج است باید روش حل آن را بیاموزید. همیشه راهی برای بهتر بودن وجود دارد.

از دیگران کمک بخواهید

نکته ای که می توان گفت از اهمیت ویژه ای برخوردار است توانایی کمک خواستن است. بسیاری از افراد دوست ندارند کمک بخواهند زیرا در این صورت فکر می کنند موفقیت آن ها کم می شود ولی اینگونه نیست. شما باید بتوانید برخی مسائل را به دیگرتن بسپارید و از آن ها کمک بخواهید. نمی توان به تنهایی همه ی کارها را انجام داد و تحت فشار قرار می گیرید و احساس تنهایی می کنید و از همه ی انسان ها گلایه خواهید کرد که هیچ کس کمکی نمی کند و باید همه ی کارها را باید خودم انجام دهم. در واقع باید به دیگران اجازه کمک کردن به خودتان را بدهید. این نکته ی بسیار مهمی برای موفقیت است.

منبع : ویکی متن

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *