چگونگی خشک کردن سریع موها

چگونگی خشک کردن سریع موها : مواقعی پیش می آیدکه لازم است موهای خود را سریع خشک کنید. در این مواقع راهکارهایی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. با ویکی متن همراه باشید.

چگونگی خشک کردن سریع موها

خشک کردن موها می تواند کاری طولانی باشد, بخصوص اگر موهایتان بلند باشد, موهای ضخیم تر نیاز به تلاش بیشتری برای خشک کردن دارند بخصوص زمانی می تواند سخت تر شو که شما زمان کافی ندارید. چندین راه برای خشک کردن موها سریع تر از حالت عادی وجود دارد, از جمله روش ها استفاده از نرم کننده و اسپری مو است, شما می توانید از یک قلموی سرامیکی و یا میکروفایبر استفاده کنید. چرا که می توانند رطوبت موها را پایین آورده و به فرآیند خشک کردن موها سرعت بدهند.

خشک کردن موها

از آب اضافی در موهای خود راحت شوید : بعد از شستن موهای خود از یک شانه ی دندانه ای استفاده کنید. شانه های دندانه ای به شما کمک می کنند تا آب اضافی را از موهای خود خارج کنید. قبل از اینکه حمام را ترک کنید با یک شانه ی دندانه ای موهای خود را شانه کنید.

خشک کردن موها

قبل از اینکه حمام را ترک کنید موهای خود را بگیرید و دستتان را فشار دهید و به پایین بکشید تا آب موهای شما کمتر شود. این کار باعث تسریع در فرآیند خشک شدن موهای شما می شود.

موهای خود را به چند بخش کنید و هر بخش را یکبار بگیرید و فشار دهید و به پایین بکشید تا آب اضافی آن بیرون بریزد.

سرتان را به سمت بالا بچرخانید و انشگتانتان را از درون موهای خود بکشید تا قطره های آن بیرون بریزد.

خشک کردن موها

موهای خود را با یک حوله میکروفایبر خشک کنید : حوله های میکروفایبر هم نرم می باشند هم می توانند آب را به راحتی جذب کنند و از آسیب های ناشی از خشک کردن مو جلوگیری می کنند. دیگر حوله ها می توانند به موهای شما آسیب بزنند.

خشک کردن موها

موهای خود را به چند بخش تقسیم کنید و هر بخش را با حوله خشک کنید : اگر حوله ی میکروفایبر ندارید از حوله های کاغذی استفاده کنید. حوله های کاغذی آب بیشتری نسبت به حوله های معمولی جذب می کنند و می توانند در خشک کردن موها موثر تر باشند. از چند حوله ی کاغذی برای خشک کردن موهای خود استفاده کنید.

خشک کردن موها

بستن حوله روی سرتان : ممکن است این راه را تابحال امتحان کرده باشید. بعد از حمام حوله را به صورت کلاه روی سرتان ببندید و سرتان را به صورت افقی قرار دهید تا رطوبت موجود در موهایتان به حوله منتقل شود.

اگر متوجه شدید که حوله خیس شده آن را به یک حوله ی جدید جایگزین کنید.

منبع : https://www.wikihow.com/Dry-Your-Hair-Fast

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *