حذف کردن تونر از روی مو

چگونگی حذف کردن تونر از مو

چگونگی حذف کردن تونر از مو : در این مطلب توضیحاتی در مورد چگونگی حذف تونر از روی موهایتان اشاره می کنیم در این مطلب با ویکی متن همراه باشید.

چگونگی حذف کردن تونر از مو

انجام دادن تونر روی موهای سفید می توانید زردی, نارنجی یا تن برنجی آن را از بین ببرد. متاسفانه مانند هر محصول آرایشی بهداشتی دیگری نتایج تونر تضمین شده نیست, و ممکن است شما رنگ موهای خود را دوست نداشته باشید. اگر شما از تونر موهای خود ناراضی هستید.

خبر خوب این است که تونر خود به خود به مرور زمان محو می شود. و خبر بهتر این است که شما می توانید سرعت این روند را بهبود ببخشید. شروع کنید و موهای خود را با محصول شوینده قوی شستشو دهید, محصولی تمیز کننده ای مانند شامپو, اگر شما به یک راه حل بسیار سریع نیاز دارید موهای خود را یک شب در داخل عصاره لیمو قرار دهید.

حذف کردن تونر از روی مو

موهای خود را با شامپوی روشن کننده بشویید : یک شامپوی روشن کننده موهای شما را بسیار خوب می شوید, چربی مو را می شوید و موهای شما را تقویت می کند. اگر از تونر موهای خود ناراضی هستید نگران نباشید در طول زمان تونر محو می شود. شما می توانید با شامپوی روشن کننده سرعت این عملیات را بیشتر کنید.

به فروشگاه عرضه کننده مواد آرایشی بروید و شامپوی روش کننده را بخرید.

برای مشاهده نتیجه باید چندین بار موهای خود را بشویید.

از شستن موهای خود بیشتر از ۴ یا ۵ بار در روز خودداری کنید, زیرا می تواند به موهای شما آسیب بزند.(در حالت معمولی نباید بیشتر از ۱ یا ۲ بار در روز موهای خود را شستشو دهید.)

بعد از استفاده, از یک نرم کننده مناسب استفاده کنید.

حذف کردن تونر از روی مو

از شامپوی ضد شوره استفاده کنید : شامپوی ضد شوره برای تمیز کردن کثیفی ها و چربی های سر استفاده می شود. و یک عادت خوب به وجود می آورد و آن هم تمیز کردن رنگ مو با ملایمت است. موهای خود را برای چنیدین بار با شامپوی ضد شوره بشویید.

از شستن بیشتر از ۴ یا ۵ بار در روز اجتناب کنید.

بعد از آن از یک نرم کننده مناسب استفاده کنید.

حذف کردن تونر از روی مو

به شامپوی خود جوش شیرین اضافه کنید : می توانید با اضافه کردن جوش شیرین به شامپوی خود به اسکراب تونر از موهای خود کمک کنید. حدودا یک قاشق چای خوری اضافه کنید(۵ میلی لیتر) به یک بطری شامپو اضافه کنید و با هم دیگر ترکیب کنید. در زمان شستشو دقت کنید که تمام جوش شیرین را از سر خود تمیز کنید و سپس از نرم کننده استفاده کنید.

حذف کردن تونر از روی مو

”Chelate” موهای خود در خانه : ”Chelating” یک مرحله پاکسازی مو از موهای زائد و چربی است. به طور معمول این کار قبل از ریزش مو انجام می شود. ولی شما می توانید برای از بین بردن تونر هم استفاده کنید. ابتدا موهای خود را با صابون ظرف شستشوی کوتاهی دهید و سپس با آب بشویید. سپس لیمو را بر روی سر خود فشار دهید و سپس اجازه دهید برای ۱ تا ۲ دقیقه آب لیمو روی سرتان بماند و سپس سر خود را با آب بشویید و به موهای خود نرم کننده بزنید.

مترجم : گروه ترجمه ویکی متن
منبع : https://www.wikihow.com/Remove-Toner-from-Hair

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *