زوج شاد

نکاتی برای روابط سالم در زندگی زناشویی

به هفت مورد از نکاتی که زوجین برای روابط سالم در زندگی زناشویی به کار میگیرند آشنا خواهید شد.استفاده از این جملات باعث تغییر در زندگی شما می شود.در متن زیر به ۷ مورد اشاره کرده ایم

روابط سالم در زندگی زناشویی

من از تو حمایت می‌کنم

شاید ندانید، اما مهم است که به همسر خود بفهمانید که از او حمایت می‌کنید.حمایت کلامی و اشارات غیرکلامی در رابطه به همسرتان حس امنیت می‌بخشد که منجر به پایه‌ریزی اعتماد و صمیمیت می‌شود.

دوستت دارم

گفتن جمله دوستت دارم، سنگ بنای مهمی در زندگی مشترک است.با این وجود، هنگامی که این رابطه پایه‌ریزی شد به مرور زمان، جمله دوستت دارم تبدیل به عادت شده و بیشتر شبیه واژه‌هایی از اعماق وجود است تا حرف‌های تکراری.

متاسفم

همه ما اشتباه می‌کنیم، اما پذیرش اشتباه برای برخی دشوار است.پذیرش اشتباه و قبول مسئولیت کارها از نشانه‌های اصلی بلوغ است

احساسات را با من در میان بگذار

زوج‌های پرمشغله اغلب گفتگوی مختصری درباره مسائل روزمره و تعهدات معمول با یکدیگر دارند.از گفتگوهای سطحی اجتناب کرده و یکدیگر را ترغیب کنید تا همسرتان احساسات درونی خود را با شما در میان بگذارد.

بعداً این مشکل را حل می‌کنیم

بحث و عدم توافق بخش‌های جداناپذیر هر رابطه‌ایی هستند.با این وجود، مدیریت این عدم توافق‌ها سرانجام یک رابطه را به تصویر می‌کشد.کشمکش‌های مکرر و حل‌نشده فشار بیش از حدی را بر توان جسمی و روحی وارد کرده و می‌تواند سلامت و حس رضایت از زندگی را تحلیل ببرد.

شب به خیر

هر شب پیش از خواب، شب به خیر بگوئید، حتی اگر روز بدی را پشت سر گذاشته بودید.زیرا نشان می‌دهد که شما به این رابطه اهمیت می‌دهید.

روز خوبی داشته باشی!

دنیای بیرون می‌تواند خشن باشد و آگاهی از اینکه همسرتان هر کجا که باشید حامی شماست،حس قدرت و انرژی مضاعفی را در برابر نبردهای زندگی به شما و او می‌بخشد.

منبع : نیک صالحی

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *