موفقیت در اوقات فراغت

برای موفقیت در وقت آزاد خود این ۷ کار را انجام دهید

برای موفقیت در وقت آزاد : وقتی که کار خود را به اتمام می رسانید و وقت آزاد دارید با انجام کارهای مفید و موثر می توانید به موفقیت برسید.

برای موفقیت در وقت آزاد خود این ۷ کار را انجام دهید

با جایگزینی عادت های خوب با عادت هایی که بازدهی کمتری دارد می توانید کار آفرین بزرگی شوید.

آیا می دانستید ایده ها و کارهای شکست خودره در ۴ مورد موفق می شوند. آیا می دانید چطور است که کسب کار های موفق اینقدر قوی هستند. یکی از عواملی که باعث قدرت این کسب و کار ها شده این است که سازندگان کسب و کار در وقت آزاد خود روی این ایده ها کار می کنند.

تلاشی که افراد موفق دارند باعث می شود در زندگی حرفه ای خود بسیار موفق تر باشند. این افراد وقت آزاد خود را با به کار گیری مغز می گذرانند و وقت آزاد خود را صرف تلویزیون و یا اینترنت نمی کنند.

اگر شما هم مانند افراد موفق به دنبال موفقیت هستید. ممکن بخواهید وقت آزاد خود را دور از اداره و دفتر کار و خود بگذرانید. برخی عادت هایی که نتیجه کمتری دارند را با عادت های بهتری که اشاره می کنیم جایگزین کنید :

۱. ورزش

خارج از محل کار ورزش برای ذهن و بدن مفید است. بر اساس مطالعاتی که انجام شده افرادی که روزانه ۳۰ دقیقه و ۵ روز در هفته ورزش می کنند از لحاظ جسمی سالم تر هستند و استرس و اضطراب کمتری را تجربه می کنند و انرژی بیشتری نیز دارند. ورزش یکی از بهترین انتخاب ها برای انجام در کنار کار کردن است و باعث سرزندگی هر چه بیشتر شما می شود.

به همین دلیل است که ورزش شما را شاد تر می کند.

۲. سرگرمی

آیا تا بحال توجه کرده اید بیشتر افراد موفقی که می شناسید. خارج از محل کار سبک زندگی جالب و خوبی برای خود ایجاد می کنند. این افراد از زمان آزاد خود لذت می برند و استفاده ی درستی از زمان آزاد خود دارند. سرگرمی یک روش عالی برای افزایش خلاقیت و کاهش استرس است.

بخش قابل توجهی از زمان آزاد خود را به سرگرمی و علاقه مندی های خود اختصاص دهید.

۳. یادگیری

بیشتر اوقات موفقیت همان افزایش علاقه به یادگیری است. اگر می خواهید برای خود فردی الهام بخش شوید و عشق به یادگیری را در درون خود پرورش دهید, چیز های تازه یاد بگیرید. برخی افراد دوست دارند زبان های تازه ای یاد بگیرند برخی دیگر دوست دارند در آخرین سرمایه گذاری های تکنولوژی همکاری کنند. بیشjر چیز هایی که یاد میگیرند در حرفه و کارشان مفید است, مانند اساس فناوری اطلاعات. یادگیری چیز های جدید فضایی ایجاد می کند که قدرت بازدهی مغز ۳۷٪ افزایش می یابد.

با دوره های آنلاین و آموزش ها شما واقعا چیز زیادی یاد نمی گیرید. و شما هیچ ایده ای برای یادگیری موارد جدید به دست نمی آورید.

۴. ذهنیت

دلیل اینکه امروزه یوگا یکی از بهترین تمرینات سلامتی است این است که باعث آرامش می شود و خلاقیت را افزایش می دهد و باعث افزایش قدرت مغز می شود.

مهم نیست که شما بگویید برای مراقب از خود حتما نباید تمرینات یوگا انجام داد. شما یک ذهنیت خوب در مورد یوگا دارید و اگر هر روز یک یا دوبار در سکوت تمرینات یوگا را انجام دهید. این باعث می شود شما برای مدتی جهان را فراموش کنید و به خود و درونتان توجه کنید اینگونه شما قدرت ذهنی بیشتری خواهید داشت.

۵. خدمات

اگر شما چشم انداز قبلی خود را از دست دهید چه چیزی اهمیت بیشتری خواهد داشت؟ شما فرصت پیدا می کنید تا کمتر به شانس اتکا کنید. وقتی به جامعه باز می گردید این به شما کمک می کند در کنار شغل خود به چیز های دیگری هم فکر کنید. که ممکن است به شما کمک کند تا کسب و کار خود را بهبود بخشید. این به شما کمک می کند که استرس کمتری داشته باشید و بتوانید بیشتر بر حل مشکلات خود تمرکز کنید.

در این جا است که با عقب نشینی می توانید موفق شوید.

به طور ساده تر اگر مشکلات بر شما فشار می آورد با مشکلات درگیر نشوید و منتظر شانس و کمک نباشید. موقت عقب نشینی کنید تا بتوانید سازماندهی کرده و مشکلات را حل کنید.

۶. خواندن

بهترین راه حرکت پایاپای با افراد موفق مطالعه کردن است. با مطالعه شما از تکنیک های موفقیت آگاهی خواهید داشت و از تکنیک هایی که افراد موفق به کار می گیرند اطلاع خواهید داشت. دانستن برای شروع کار بسیار اهمیت دارد. شما با مطالعه استرس کمتری خواهید داشت و خلاقیت شما بیشتر می شود و می توانید ایده بگیرید.مطالعه همیشه می تواند الهام بخش باشد.

مجموعه ای از کتاب ها را برای موفقیت مطالعه کنید.

۷. خانواده

هر زمان که بخواهید و هر بار که بخواهید باید بتوانید کل توجه خود به کسانی که دوستان دارید اختصاص دهید. حتما سعی کنید یک روز در هفته و یا حداقل چند ساعت اتفاقات محیط کار را فراموش کنید و کل توجه خود را به خانواده خود اختصاص دهید و از بودن در کنار خانوادتان لذت ببرید. افراد موفق می دانند که با وقت گذراندن با خانوادشان می توانند آن ها به مسیر شادی و موفقیت هدایت کنند.

تعادل را در زندگی خود برقرار کنید.

مترجم : گروه ترجمه ویکی متن
منبع : http://www.success.com/article/want-to-be-successful-do-these-7-things-in-your-spare-time

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *