لباس

لباس مناسب سن شما

لباس مناسب سن شما : سلیقه مهمترین معیار در انتخاب لباس است شما با سلیقه خود باید لباس هایتان را انتخاب کنید. این مطلب فقط جهت معرفی برای انتخاب است.

لباس مناسب سن شما

سن در خیلی چیزها دخیل است و یکی از مهمترین آنها روش لباس پوشیدن است. همیشه در هر سنی استثناهایی برای روش انتخاب لباس وجود دارد. همانطور که انتخاب لباس شامل شکل بدن و نوع شخصیتی که دارید می شود سن نیز در آن دخیل است.

بنابراین در این مقاله سعی دارم به شما نشان دهم انواع لباس های به روز را در هر سنی چگونه باید انتخاب کنید و سنتان اجازه می دهد تا کجا پیش بروید. یکی از قابلیت هایی که هر مرد باید داشته باشد انتخاب درست لباس است تا همیشه وقار و مردانگی اش حفظ شود.

جین

زیر ۲۵ سال : پاره

جدای اینکه این نوع شلوار تبدیل به مدی محبوب شده است باید سن را در پوشیدن این نوع شلوارها رعایت کرد. چنین شلوارهایی را فقط جوان ها استفاده کنند بهتر است. مطمئنا اگر فردی با سن بالا چنین شلواری استفاده کنید کسی متوجه مد بودنش نمی شود همه فکر می کنند کارتون خواب است!

جین پاره

۲۵ تا ۳۵ سال : جین های سنگشور و کثیف

دیگر در این سن کسی نیست که به نوع لباس پوشیدنتان گیر دهد تقریبا می توان گفت دستتان در جیب خودتان است و مستقل شدید اما باز هم دلیل نمیشود هرچه گیرتان آمد بپوشید!

دیگر برای پوشیدن شلوارهای جین پاره سنتان خیلی بالا رفته اما خیلی هم لازم نیست از مد و استایل های جدید دور شوید. همچنان می توانید انواع شلوارهای جین طرح دار را مورد استفاده قرار دهید مانند جین های سنگشور و کثیف.

جین های سنگشور و کثیف

بالای ۳۵ سال : جین ساده

تا این سن دیگر آن همه پارگی و چین و چروک روی شلوارهای دوران جوانی به صورت و روحتان منتقل شده، بله بزرگ شدن سخت است سعی کنید زود بزرگ نشوید!

در این سن دیگر ممکن است صاحب فرزند نیز شده باشید بنابرین تا جای ممکن مقبول بودن برایتان واجب می شود. شلوارهای جین ساده برای چنین سنی بسیار مناسب هستند.

جین ساده

تی شرت

زیر ۲۵ سال: شعار / باند

در چنین سنی آزادی بیشتری در خرید تی شرت دارید اما نه اینکه هر تی شرتی بخرید. به نوشته ای که رو تی شرت است دقت کنید. برخی نوشته ها شخصیتتان را پایین می آورند. هیچ ایرادی ندارد یک پسر در چنین سنی تی شرتی با آرم باند مورد علاقه اش بپوشد یا تی شرتی که روی آن شعاری زیبا نوشته باشد.

بین ۲۵ و ۳۵ سال : لوگو

در این سن دیگر وارد دنیای بزرگترها و کار شده اید. در چنین سنی دیگر کمی محافظه کار می شوید و شاید دوست نداشته باشید در حال راه رفتن در خیابان همه بفهمند علایقتان چیست!

اما با این حال باز هم می توانید تی شرت هایی بپوشید که لوگو روی آنها قرار دارد و در واقع چیزی از درونتان را بروز نمی دهند.

لوگو

بالای ۳۵ سال : تی شرت ساده

در این سن دیگر تلاش می کنید از تجربیات خود برای فرزندانتان بگویید و مسلما باید فردی مقبول به نظر برسید تی شرت هایی با لوگوهای بزرگ و یا عکس باندها و شعارها ممکن است کمی از اعتبارتان بکاهد. در عوض تی شرتی ساده اما با بافت مناسب به تن کنید. این کار باعث می شود جدی و پخته به نظر برسید.

تی شرت ساده

کتانی

زیر ۲۵ سال : هایپ

در سنی قرار دارید که خیلی غیر منطقی عاشق هر چیزی می شوید مخصوصا لباس ها!

اما برای اینکه خودتان را شبیه دلقک ها نکنید حتما برای خود اصولی داشته باشید. کفش های هایپ بخرید ولی مدلی که به خوبی جوان بودنتان را نشان دهد.

هایپ

بین ۲۵ تا ۳۵ سال : معاصر

در این سن حد وسط را بگیرید نه خیلی کفش های عجیب و غریب انتخاب کنید نه خیلی کلاسیک و ساده. کفش های کتانی تان باید در عین شیک بودن معقول باشند بنابراین کفشی با ظاهری مدرن اما تک رنگ انتخاب کنید. ترجیحا رنگ های سنگین و خنثی انتخاب کنید.

معاصر

بالای ۳۵ سال : کلاسیک

در این سن مانند تی شرتی که به تن می کنید کفش ها نیز باید کاملا ساده و کلاسیک باشد. چنین کتانی هایی همچنان استایلی مدرن برایتان به همراه دارد و جلف هم نیست. رنگ کتانی هم مهم است. بهتر است در این سن از رنگ های تیره، سفید و خنثی استفاده کنید. در ۲۵ تا ۳۵ سالگی کمی طرح روی کفش مشکلی نداشت اما در این سن فقط به دنبال کفش ساده باشید.

کلاسیک

منبع : bedunim.ir

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *