موفقیت

قدرت تلاش و نظم در موفقیت

قدرت تلاش و نظم در موفقیت : شما وقتی که هدفی برای خود انتخاب می کنید برای رسیدن به آن هدف نیازمند دو عنصر مهم تلاش و نظم هستید. در این مطلب بخشی از نظرات دارن هاردی را در این مورد بیان می کنیم.

قدرت تلاش و نظم در موفقیت

نظم یکی از عناصر کلیدی در رسیدن به موفقیت است. از پدرم که رفیق من در مسیر موفقیتم بود سپاسگزارم. او به من یاد داد که چگونه در زندگی نظم داشته باشم و بتوانم عادت هایی مفید به صورت منظم در خودم به وجود آورم. ممکن است در زمان کودکی شکوه می کردم. بالاخره یک کودک بودم ولی از او ممنونم که به من زندگی با موفقیت را یاد داد. او از یکی مربی راگبی دانشگاه به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شد و به ریاست رسید در نهایت کسب و کار خودش را راه انداخت.

اهمیت تلاش

فلسفه ای که من با آن بزرگ شده ام به گونه ای است که هیچ بهانه ای برای ضعیف بودن پذیرفته نمی شود و هر کم کاستی که وجود دارد را باید با تلاش و پشتکار جبران کنم. مهم نیست که رقیب چقدر بهتر و با امکانات بیشتر و با تجربه بیشتری باشد. با ید بتوانم ضعف را با تلاش چند برابر جبران کنم.

ممکن است بپرسید که چگونه ممکن است و من بارها امتحان کرده ام نمی شود. من به شما می گویم که چرا شما نتوانستید موفق شوید. شما برنامه ای منظم برای رسیدن به اهدافتان ندارید. باید اهداف مشخص خود را بر اساس یک برنامه اجرا کنید. در غیر این صورت بعد از مدتی خسته می شوید و دنبال کردن اهدافتان را کنار می گذارید.

اهمیت نظم

وقتی که بتوانید براساس برنامه پیش می روید نا خودآگاه یا خود آگاه یکی نظم در زندگی و کار شما حاکم می شود و تمام جنبه های زندگیتان را تحت تاثیر قرار می دهد و زندگی شما روز به روز بهتر می شود. شما می توانید تاثیر تلاش را در روحیه و اعتماد به نفس خود ببینید. مشکلات همیشه در مسیر وجود دارند ولی اگر شما یک برنامه منظم برای مقابله با مشکلات داشته باشید دیگر غافلگیر نمی شوید و می توانید ذهن خود را سازماندهی کنید تا با مشکل مورد نظر مقابله کنید.

شما وقتی به خرید می روید هم یک لیست با خود می برید پس چرا نباید برای زندگی خودتان یک لیست منظم نداشته باشید.

منبع : ویکی متن

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *