میلیاردی

عادت های روزانه میلیاردر های موفق

در این سن از قدرت تکنولوژی و اطلاعات در نوک انگشتان ما, این عنوان از موفقیت پیچیده و غافلگیر کننده به نظر می رسد. به نظر می رسد مردم می خواهند فرمول درست را در دنیای بی نهایت امکانات پیدا کنند.

ما می توانیم در دام عقده روحی گرفتار شویم. چه کسی و یا کدام دستورالعمل سریع ترین و تاثیرگذار ترین راه رسیدن به مقصد است. در هر بار (به خصوص آنلاین) با دوره ها, آموزش ها, مقالات و ویدیوهایی که به ما قول رسیدن به آنچه که به دنبال آن هستیم را می دهند بمباران می شویم.

اما در واقع چیزی که ما به دنبال آن هستیم چیزهای ساده نیست. ولی اگر رسیدن به موفقیت ساده باشد چه؟

این پیشنهاد از دین گرازیونی بود. او به مدت ۱۷ سال هر روز در تلویزیون بود چرا که او اطلاعات قوی در مورد املاک داشت و فرد موفق و محبوبی بود. او چندین بار بهترین فروش نویسنده نیورک تایمز را دارد. او بهترین مربی املاک و مستغلات است و دوست بهترین هاست. اما مانند بسیاری از بزرگان او کار خود را با چیز زیادی شروع نکرده.

شکست خوردن, عضو خانواده ای بودن که همیشه مشکل پول داشته, فقط تلاش می کنند تا زندگی کنند, از طریق یک دوست متقابل ما برای اولین بار توانستیم با او بنشینیم و ذهنیت با استعداد او را ببینیم. چگونه خلاقیت داشت و چه چیزهایی به وجود می آورد.

ما عادت های او را در سطح افراد میلیاردر جمع آوری کردیم. او برخی داستان هایی به من گفت که باعث شد اشک در چشمانم جمع شود. بعد او به من گفت هر چقدر که موفقیت بیشتری به دست می آوری متوجه می شوی که مسیر موفقیت کوتاه تر از آنست که اکثر مردم انتظار دارند.

۱. به خودت اعتماد داشته باش

مطمئن شوید که با کسی که در آینه می بینید صادق هستید, با فردی که هر روز هستید. آیا می خواهید شریک داشته باشید, آیا دوست می خواهید, می خواهید پدر و مادر شوید؟ زمانی که با کسی که می خواهید شوید هماهنگ باشید پس شما به خودتان اعتماد دارید.

۲. روز خود را برای موفقیت تنظیم کنید با یک روند صبحگاهی

همه ما رنج می کشیم. ما لحظاتی هست که رنج می کشیم. برخی اوقات کوتاه و برخی اوقات طولانی می شود.اگرمی توانید رنج خود را محدود کنید, شما می توانید راحت تر روی راه حل و حرکت به سمت جلو تمرکز کنید. یک رویه صبحگاهی می تواند به شما کمک کند تا روز خود را با حداقل مشکل تنظیم کنید و تمرکز اساسی داشته باشید.

۳. تمرین قدردانی

در سطح ریشه ای قدردانی کنید. زیبایی خا و نعکت های هر لحظه خود را ببینید. به سادگی قدم زدن, نفس کشیدن. گریزیوسی می گوید قدردانی به خاطر نعمت های اساسی زندگی چیز بزرگی نیست.

۴. جداکردن

با در مرکز قرار دادن خودتان در رویه روزانه, خودتان را برای موفقیت تنظیم کنید. شما می توانید به جای واکنش به اتقافات در طول روز به آن ها, مسئول آن ها باشید. شب ها و صبح ها از برداشتن تلفن همراه اجتناب کنید. در غیر این صورت قبل از اینکه روی خوتان تمرکز کنید حواس شما پرت می شود.

۵. روح خود را تغذیه کنید

کتاب مورد علاقه خود را بخوانید, مدیتیشن را تمرین کنید, هر کاری که باعث تغذیه روح شما می شود.

۶. جسم خود را تغذیه کنید

گریزیوسی ترجیح می دهد خود را با یک لیوان آن و لیمو و عصاره سبزیجات تغذیه کند.

۷. تحرک داشته باشید

ورزش, ورزش, ورزش. هر تحرکی که دوست دارید.

۸. نوشتن لیستی از کارهایی که آماده انجام آن هستید نه کارهایی که باید انجام دهید.

گریزیوسی وقتی جوان بود در فروشگاه ماشین ها را رنگ می کرد, استنشاق دود در کل روز. حتی اگر دوست نداشته باشد به کنفرانس برود, او در این روزها به خودش می گوید داشتن کنفرانس های تلفنی خیلی بهتر از استنشاق دود ماشین هاست. این تغییر ذهنی قدرتمندی است.

۹. تعهد و اشتیاق بیش از حد به چرایی تان

برای رسیدن به هسته خود. گریزیوسی یک ورزش و ۷ سطح عمیق را توصیه می کند. این ها زندگی و هدف دین گریزیوسی را برای همیشه تغییر داند.

۱۰. به افکارتان اجازه دهید

زمانی که برای داشتن زندگی بهتر تلاش می کنید, اغلب فکر می کنید صدها چیز است که باید یاد بگیرید. اما در واقع چیزهایی انگشت شماری است که باعث موفقیت کسی می شود. این عادت های اساسی می توانند همه چیز را برای شما تغییر دهند. موفقیت در واقع آسان تر از چیزی است که مردم فکر می کنند.

اگر می خواهید مطالب بیشتری از نظرات دین گریزیوسی بشنوید به قسمت ۴۲۸ از دانشکده عظمت گوش کنید.

منبع : success

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *