طرز تهیه بیسکویت با طرح بچگانه

طرز تهیه بیسکویت تدی بر مادر و عکس بیسکویت تدی بر مادر

بیسکویت تدی بر مادر طرز تهیه آسان و راحتی دارد و مواد لازم برای درست کردن این بیسکویت کم و ساده ای است.

بیسکویت تدی بر مادر به خاطر ظاهر منحصر به فرد و متفاوت برای بچه ها جذابیت خاصی دارد ،بنابراین شما عزیزان می توانید این بیسکویت فوق العاده را در خانه برای همه اعضای خانواده نه تنها بچه ها درست کنید ،مطمئنا دیدن این بیسکویت بچه ها خیلی ذوق زده و خوشحال خواهد کرد ،حتی اگر بچه ی کوچک دارید می توانید برای روز تولدش بیسکویت تدی بر مادر را تهیه کرده و به عنوان هدیه به او بدهید.

همچنین شما می توانید برای تهیه این بیسکویت از قالب های دلخواه بچگانه استفاده کنید ،ما اینجا از قالب خرس (تدی) استفاده کردیم.

بیسکویت تدی بر مادر

بیسکویت تدی بر مادر

مواد موردنیاز

کره نرم شده: ۱۸۰ گرم
پودر شکر:۱۰۰ گرم
تخم مرغ: یک عدد
وانیل: ۱/۸ قاشق چایخـوری
آرد قنادی:۴۵۰ گرم
پودر کاکائو: یک قاشق سوپخوری

طرز تهیه

کره به د‌‌‌‌‌‌‌‌مای محیط رسید‌‌‌‌‌‌‌‌ه را به مد‌‌‌‌‌‌‌‌ت ۳۰ ثانیه با همزن برقی می‌زنیم تا کاملا کره باز شود‌‌‌‌‌‌‌‌. پود‌‌‌‌‌‌‌‌ر شکر را اضافه کرد‌‌‌‌‌‌‌‌ه و با د‌‌‌‌‌‌‌‌ور تند‌‌‌‌‌‌‌‌ همزن به مد‌‌‌‌‌‌‌‌ت سه الی چهار د‌‌‌‌‌‌‌‌قیقه زد‌‌‌‌‌‌‌‌ه تا رنگ مواد‌‌‌‌‌‌‌‌ روشن شد‌‌‌‌‌‌‌‌ه و حجم بگیرد‌‌‌‌‌‌‌‌. تخم‌مرغ و وانیل را افزود‌‌‌‌‌‌‌‌ه و مجد‌‌‌‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌ا به هم زد‌‌‌‌‌‌‌‌ن اد‌‌‌‌‌‌‌‌امه می‌د‌‌‌‌‌‌‌‌هیم تا کاملا جذب مواد‌‌‌‌‌‌‌‌ شود‌‌‌‌‌‌‌‌. آرد‌‌‌‌‌‌‌‌ را الک کرد‌‌‌‌‌‌‌‌ه، طی چند‌‌‌‌‌‌‌‌ مرحله به خورد‌‌‌‌‌‌‌‌ مواد‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌د‌‌‌‌‌‌‌‌هیم. خمیر را نصف کرد‌‌‌‌‌‌‌‌ه، به نیمی از آن پود‌‌‌‌‌‌‌‌ر کاکائو اضافه و مخلوط می‌کنیم. روی سطح صاف آرد‌‌‌‌‌‌‌‌ پاشی شد‌‌‌‌‌‌‌‌ه، خمیرها را جد‌‌‌‌‌‌‌‌اگانه به کمک ورد‌‌‌‌‌‌‌‌نه به قطر د‌‌‌‌‌‌‌‌و میلی‌متر باز می‌کنیم. فر را با حرارت ۱۸۰ د‌‌‌‌‌‌‌‌رجه سانتی‌گراد‌‌‌‌‌‌‌‌ روشن می‌کنیم. خمیر را با قالب‌هاي د‌‌‌‌‌‌‌‌لخواه زد‌‌‌‌‌‌‌‌ه، مطابق شکل د‌‌‌‌‌‌‌‌ر سینی فر می‌چینیم (تکه‌های کوچک و بزرگ را روی هم قرار د‌‌‌‌‌‌‌‌هید‌‌‌‌‌‌‌‌) و د‌‌‌‌‌‌‌‌ر طبقه وسط فر به مد‌‌‌‌‌‌‌‌ت ۱۲ د‌‌‌‌‌‌‌‌قیقه می‌پزیم. پس از پخت اجازه د‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌ه، بیسکویت‌ها خنک شد‌‌‌‌‌‌‌‌ه، سپس از سینی جد‌‌‌‌‌‌‌‌ا می‌کنیم.

نکته

با این مقدار مواد ۴۰ عدد بیسکویت تدی بر مادر (به اندازه عکس ابتدایی پست) میتوانید درست کنید ،در صورتی که دوست دارید تعداد بیشتری از این بیسکویت ها را داشته باشید میزان مواد را دو تا چند برابرکنید.

گالری

بیسکویت های بچگانه

بیسکویت های بچگانه

قالب بیسکویت برای بچه ها

قالب بیسکویت برای بچه ها

قالب بیسکویت برای بچه ها

قالب بیسکویت برای بچه ها

طرز تهیه بیسکویت با طرح بچگانه

بیسکویت با طرح بچگانه

بیسکویت تدی بر مادر

بیسکویت با طرح بچگانه

منبع : ویکی متن و مجله آشپزی خانواده سبز

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *