مدل و رنگ موکت اتاق کودک

رنگ و مدل موکت اتاق کودک چگونه باشد؟

رنگ و مدل موکت اتاق کودک چگونه باشد؟ : امروز در این پست می خواهیم برای شما دوستان عزیز درباره ی مدل و رنگ موکت برای اتاق کودک بگوییم ، پس با ما همراه باشید و این مطلب را مطالعه کنید.

رنگ و مدل موکت اتاق کودک چگونه باشد؟

انتخاب رنگ و مدل موکت برای اتاق کودک کار آسانی است اما باید توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ و مدل موکت چه نکاتی را در نظر بگیرید.

بعضی رنگ ها موجب کوچکتر نشان دادن اتاق و برخی رنگ ها باعث بزرگتر نشان دادن اتاق می شود.

استفاده از موکت برای اتاق کودک انتخاب بسیار مناسبی است. اگر متراژ اتاق کودک شما کم و اتاق کوچک است، از موکت های ساده، بدون طرح و با رنگ نسبتا روشن استفاده کنید. همچنین موکت های پرز کوتاه اتاق را بزرگتر نشان می دهند.

در مورد رنگ موکت هم باید گفت چون برای اتاق کودک موکت انتخاب می کنید پس بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که کثیفی و لکه را کمتر نشان دهند. رنگ های تیره بیشتر این قابلیت را دارند ولی در مورد استفاده از آنها به ابعاد اتاق توجه داشته باشید، موکت های تیره فضای اتاق را کوچک تر و موکت های رنگ روشن فضای اتاق را بزرگتر نشان می دهند.

موکت های بدون طرح و ساده شلوغی فضای اتاق را کاهش داده و باعث بزرگتر جلوه دادن اتاق می شوند ، اگر دوست دارید موکت های طرح دار را برای دکوراسیون اتاق کودک استفاده کنید، بدانید که باعث شلوغی فضا می شود و بهتر است تعداد وسایل در اتاق را کاهش دهید.

منبع : chidaneh.com

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *