رفتارهایی که از شما یک خانم جذاب می سازد

رفتارهایی که از شما یک خانم جذاب می سازد

رفتارهایی که از شما یک خانم جذاب می سازد : برخی از رفتارها و حرکات ساده و ابتدایی وجود دارند که انجام آن ها باعث می شود شما جذاب تر به نظر برسید.

در ادامه با ما همراه باشید.

رفتارهایی که از شما یک خانم جذاب می سازد

زمانی که از مردی می‌پرسیم عوامل جذابیت زنان را بگویند اصلا آن چیزی نیست که زنان انتظارش را دارند. مردان اصلا انتظار ندارند که زنان‌شان مانند زنان و مانکن‌های مجلات باشند. زنان برای جذاب شدن نیازی به هزینه‌های آنچنانی و تلاش‌های مداوم ندارند. با کمی‌تلاش می‌توانید از نظر ظاهری همان زنی باشید که مردتان در جستجوی آن است. حال به سه مورد از عوامل جذابیت زنان اشاره می کنیم.

لبخند

شگفت‌آور است؛ یک لبخند ساده تاثیر فوق‌العاده‌ای روی مردان دارد. بسیاری از زنان اشتباه می‌کنند و دوست دارند همواره جدی به نظر برسند. سعی کنید همیشه یک لبخند کوچک به لبان خود داشته باشید، ما انسان‌ها همواره به سمت کسانی جذب می‌شویم که خوش اخلاق و گشاده‌رو هستند.

لباسی مانند یک خانم!

مردان دوست دارند زن‌ها مانند یک خانم لباس بپوشند؛ آنها کت و شلوار، بلوز و شلوار را زیاد جذاب نمی‌دانند.

خوش‌بینی

یک زن جذاب با وجود تمام صفات فوق، حتی جذابیت ظاهری، اگر نسبت به مسائل بدبین و با نگاهی منفی بنگرد، تمام ارزش‌های خود را نزد دیگران به تدریج از دست خواهد داد. یک زن خوشبین، با اطمینان به مرد خود، تکیه‌گاهی محکم برای وی محسوب می‌شود.

زهره مسلمیان کارشناس خانواده ، مشاور

منبع : متن از wikiravan.com و عکس از abccompoundingpharmacy.com

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *