درمان ناباروری و رفع مشکلات پوستی با روغن های گیاهی

درمان ناباروری و رفع مشکلات پوستی با روغن های گیاهی

درمان ناباروری و رفع مشکلات پوستی با روغن های گیاهی : در این پست برای شما دوستان عزیز روغن های گیاهی را معرفی می کنیم که به وسیله ی آن ها می توانید ناباروری و مشکلات پوست خود را درمان کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با این روغن ها آشنا شوید.

درمان ناباروری و رفع مشکلات پوستی با روغن های گیاهی

کارشناسان در جدیدترین تحقیقات خود دریافتند استفاده از روغن‌های گیاهی درکنار ماساژ شکم و معده می‌تواند سبب درمان برخی بیماری‌ها در افراد شود.

درمان ناباروری

ماساژ شکم و نواحی اطراف معده توسط روغن نارگیل یا روغن زیتون مشکل ناباروری در بسیاری از بانوان را برطرف می کند مشروط بر اینکه بر انجام این ماساژ ممارست داشته باشند.

درمان مشکلات پوستی شامل، جوش‌های سر سفید، لکه و آکنه‌های مقاوم به درمان

با استفاده از مقداری روغن چریش (نوعی روغن گیاهی هندی) و ماساژ شکم و ناحیه روی معده با آن مشکلات پوستی به تدریج درمان می‌شوند.

درخشان و روشن کردن رنگ پوست

برای داشتن پوستی شفاف و روشن می‌توانید شکم خود را با روغن لیموترش ماساژ دهید که تکرار در انجام این کار به طور روزانه باعث درخشندگی پوست می‌شود.

لب های ترک خورده و دارای خونریزی

لب های دارای ترک علاوه بر ظاهر نازیبا نشان دهنده ابتلا به برخی بیماری‌ها است و می‌تواند راه نفوذ مواد سمی به بدن را هموار کند.

برای برطرف کردن این مشکل می‌توانید از روغن خردل استفاده کنید و با ماساژ شکم به همراه مقداری از آن و به طور روزانه این مشکل را به سرعت برطرف کنید.

درمان چین و چروک پوستی با روغن بادام

اگر می‌خواهید همیشه ظاهری جوان و شاداب داشته باشید می‌توانید با ماساژ شکم و نواحی اطراف سطح معده با این روغن زیبایی وصف ناپذیری به چهره خود بدهید و از ایجاد چین و چروک جلوگیری کنید.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *