خصوصیات ارزشمند

خصوصیات ارزشمند افراد موفق

چگونه باید به فردی ارزشمند تبدیل شد؟

مردمی را که می توانند فروتن باشند را ارزشمند می دانم, افرادی که مسئول و ظرفیت آسیب دیدن را داشته باشند. جالب است که بسیاری از مردم به جای اینکه ضعف های خود را بپذیرند و درخواست کمک کنند نقابی به ورت می زنند و با آن زندگی می کنند. من از مردم می خواهم که در مقابل اشتباهاتشان پاسخگو باشند و این نوع شخصیت را به اشتراک بگذارند. در این حال مقداری اعتماد ایجاد می شود که بسیار ارزشمند است و این اعتماد توسعه می یابد و ارتباط مبنی بر اعتماد شکل می گیرد.

الکس گلاسکوک, مدیر عامل و بنیانگذار The Ranch

من افرادی را تحسین می کنم که تحت فشار ارائه خوبی از خود به نمایش می گذارند. توانایی ایستادگی در سطج بالا و توان تولید و از همه مهمتر الهام بخشیدن به اعضای دیگر گروه و یا مردم. این افراد روی مسئله متمرکز می مانند بدون اینکه خیلی به خود فشار بیاورند.

الکسیا بورو ,یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Well + Good

من خیلی در مورد ارزش دلسوزی و مهربانی فکر می کنم. ما ممکن است هرکز ندانیم چه مبارزه طلبی هایی در چهره دیگران است. مهم نیست مردم چگونه با ما رفتار می کنند, ما همیشه می توانیم در پاسخ مهربانی را انتخاب کنیم.

بت دان, شریک تجاری Main & Rose

هر یک از ما هدیه منخر به فردی داریم, مانند اثر انگشت است که فقط ما می توانیم آن را داشته باشیم. من شاهد هستم که مردم جهان را با اثر انگشت خود پر می کنند.

منظور خانم دالیا مک فی این است که شخصیت هر کدام از ما جهان را تشکیل می دهد و ما هر کدام منحصر به فردیم

دالیا مک فی مدیر عامل برند لباس DALIA MACPHEE

برای من بسیار ارزشمند است که مردم می توانند آرامش باشند و از زندگی روزانه خود لذت ببرند, با وجود اینکه ممکن است چه اتفاقی بیوفتد.من کسی نیستم که بتواند احساسات را به هم متصل کند. اگر یکی بخش زندگی من عالی نیست, آن قطعا در بخش های دیگر زندگی من اثر می گذارد.زمانی که من می بینم مردم در تعطیلات با خودشان لذت می برند. و نگرانی این نیستند که در خانه چه اتفاقی می افتد. من سمت حس حسادت متمایل می شوم.

علی میرزا رئیس Rose Garden Consulting

خصوصیت ارزشمند از نظر من توانایی دنبال کردن از طریق آن است, یعنی وقتی که کسی می گوید کاری را انجام می دهم انجام دهد. حتی اگر با وجود موانعی که در سر راه وجود دارد. خودتان را باور کنید اعتماد داشته باشید و در این وضعیت مسئولیت پذیر باشید. و این برای من فوق العاده مهم است.

کریس ون دوزن, مدیر عامل Parcon Media

منبع : success

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *