قدردانی

تاثیر شکر گذاری در عمل

تاثیر شکر گذاری در عمل : شکر گذاری بیشتر از آنچه که فکر می کنید در زندگی و روحیه شما تاثیر گذار است. در این مطلب بیشتر با تاثیرات آن آشنا شوید.

تاثیر شکر گذاری در عمل

همه ی ما درباره شکر گذاری و حس خوبی که به ما منتقل می کند آشنا هستیم. گذشتگان تا حدی در مورد شکر گذاری به ما آموخته اند. موارد دیگری هم در این رابطه وجود دارد که تاثیر بسیار بیشتری در زندگی ما دارد ولی ما از آن ها بی خبریم و نمی توانیم آنگونه که باید از آن ها بهره ببریم.

شکر گذاری برای تقویت روحیه و ذهن

وقتی که شما شکر گذاری می کنید ذهن شما به سمت داشته هایتان معطوف می شود و حس خوبی دارید که این همه خوبی در زندگی شما وجود دارد و آزاد هستید که برای خود زندگی خوبی داشته باشید. ذهن شما در زمان شکر گذاری به سمت تقویت داشته هایتان معطوف می شود و خوبی های زندگی شما روز به روز افزوده می شود. وقتی که شکر گذاری می کنید شما روحیه ی دوستانه و خوبی خواهید و داشت و دیگران هم با شما خوب برخورد خواهند کرد. شکر گذاری به معنای قدردانی است و در صورت قدردانی به نعمت های زندگیتان افزوده می شود.

شکر گذاری برای موفقیت

وقتی که قدردانی می کنید ذهن شما یک ذهن مثبت خواهد بود و به سمت خوبی ها شما را هدایت خواهد کرد. برای مثال اگر کسب و کاری را شروع کنید : در کسب و کار مشکلات همیشه وجود دارد. ولی شما توجه خود را معطوف بخش های خوب کسب و کار خود کنید و شکر گذار باشید. ازآن طریق راه حل تمام مشکلات خود را پیدا خواهید کرد و خود را روز به روز موفق خواهید دید. شکر گذاری به معنای داشتن یک چیز است. اگر شما شکر گذار چیزهایی باشید که ندارید به معنای این است که شما آن را دارید و هدف شما محقق خواهد شد.

موفقیت به سادگی به دست نمی آید ولی معجزه ای به نام شکر گذاری مسیر رسیدن به هر موفقیتی را بسیار هموار تر می کند و شما به جای قدم های سخت قدم های  آسان تر و روحیه بخش تری خواهید داشت. انگیزه از روحیه خوب بر می خیزد. اگر شما شکر گذار باشید انگیزه کافی برای رسیدن به هر هدفی را خواهید داشت. انگیزه شروع هر کاری است و شکر گذاری کلید حفظ انگیزه است. این مراحل برای موفقیت به صورت زنجیر وار به یکدیگر متصلند.

منبع : ویکی متن

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *