زندگی شاد

بررسی قانون جذب از نگاهی دیگر

بررسی قانون جذب از نگاهی دیگر : همه ی ما درباره قانون جذب شنیده ایم. در کتاب راز نوشته راندا برن توضیحات کاملی در این مورد وجود داشت. ما در این مطلب دیدگاه برخی نویسندگان بزرگی چون دارن هاردی و اندرو میتوس را با شما در میان می گذاریم.

بررسی قانون جذب از نگاهی دیگر

حتما این را می دانید که ما به طرف اندیشه های غالب خود جذب می شویم یعنی به طرف مواردی که در مورد آن ها بیشتر فکر می کنیم. در نتایج افکارمان دچار سردرگمی می شویم که چرا نتیجه آنگونه که من می خواستم نشد. مگر من آن را جذب نکرده بودم و به آن فکر نمی کردم. در این مرحله در ذهن بسیاری از افراد سوال ایجاد می شود . چرایی های بسیاری به وجود می آید ولی همه ی این سوالات فقط یک پاسخ دارد و پاسخ آن : شما به طور دقیق آن را تجسم نکرده اید.

چگونگی تجسم

وقتی که موفقیتی را می خواهید, آن را در ذهن خود با تجسم می سازید. ولی در این مرحله باید دقت داشته باشید که با جزئیات درست باشد. ذهن انسان بسیار فریبنده است. نتایجی که برای شما حاصل می شود دقیقا مانند شرایطی است که تجسم کرده بودید. قوه ی تخیل انسان زندگی او را می سازد پس باید دقیق باشد تا بتوانید هدف گذاری های لازم را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر انجام دهید

قانون جذب

بسیاری از قانون جذب تصور اشتباهی دارند. قانون جذب در واقع هنر توجه کردن و دقت کردن است. شما وقتی به طرفی نگاه می کنید. اشیاهای مختلفی را می بینید. برای مثال وقتی به آشپزخانه خانه نگاه می کنید اجاق گاز و یخجال و وسایل دیگری را می بینید ولی در بین این وسایل به هر کدام که دقت کنید در ذهن شما می ماند و برای خود جایگاهی در زندگی شما ایجاد می کند.

تا بحال دقت کرده اید که وقتی می خواهید نوع خاصی از ماشین را بخرید. وقتی بیرون از خانه هستید چقدر به تعداد آن نوع ماشین اضافه شده؟ در واقع تعداد ماشین ها همان بوده و شما به آن بی توجه بودید. در مورد موفقیت هم همینگونه است. هر نوع موقعیت برای موفقیت در اطراف ما وجود دارد فقط باید بتوانیم آن ها را ببینیم. در واقع به اندازه ای چشم انداز و دقت داشته باشیم که بتوانیم آن ها را ببینیم. به طور ساده تر : توانایی دیدن فرصت های تحقق اهداف.

منبع : ویکی متن

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *