بدون احساس گمشدگی

چگونه بدون احساس گمشدگی آزاد زندگی کنم

او در تاکسی نشسته بود, از تماس تلفنی ناامید شده بود, ناگهان صدایی شنید که می گفت : اجناس خود را بردار و کسب و کارت را شروع کن تو آماده ای.

چند ماه بعد, او خود را در حالی در خارج از کشور می دید که رویای شرکت خود را به نمایش می گذاشت.

این زن مکسی مک کوی است, او نویسنده و سخنگوی سانفرانسیسکو است و در حال خاضر جامعه خود را به صورت آنلاین اجرا می کند تا الهام بخش زنان دیگر شود. مکسی می گوید : کار من ایجاد تغییرات ذهنی در زنان است تا آن ها بتوانند وارد عمل شوند. من خودم را یک رهبر تشویق کننده زنان از طریق دلگرم کردن, رهبری و کمک به آنان می بینم.

مکسی به جایی رسیده که الان به قدرت خودش باور دارد. او می گوید ستاره صف بسته بودند وقتی که من آن صدا را در تاکسی شنیدم – آن صدا می گفت که او باید فضایی ایجاد کند. چرا که او واقعا نیاز داشت در مورد اهدافش فکر کند.

او می گوید : من آماده تر (برای ساختن شرکت خودم)از آنچه که فکر می کردم بودم. فقط من نمی خواستم آن را ببینم زیرا تغییر بزرگی در زندگی من بود.

من آماده تر (برای ساختن شرکت خودم)از آنچه که فکر می کردم بودم. فقط من نمی خواستم آن را ببینم زیرا تغییر بزرگی در زندگی من بود. مکسی مک کوی

 

وقتی او شروع کرد از عمدا روی مسائلی که ممکن است سخترین حالت باشند را از خودش پرسید. پرسیدن سوالاتی در مورد چه کاری می خواهد انجام دهد و چرا.

مکسی می گوید : آن انعکاس خیلی زیادی داشت, ولی در واقع برای بهبود خودم لازم بود و برای شروع کسب و کار هم این کار ضروری بود.

زمانی که او خارج از کشور بود اولین کتاب شخصی اش را نوشت. آن کتاب درباره احساس گمشدگی بود. از زمانی که متولد شده بودم از شنیدن جملات منفی از طرف زنان خسته شده بودم.

من از دور روی اهداف بزرگ تمرکز کردم و دیدم که کجا نقطه ای است که گیج می شویم و کدام نقطه مقصد نهایی است و روی ساختن اعتماد به نفس خودم تمرکز کردم و انجام کارهای کوچک پشت سر هم کلید این کار بود. این همان راهی است که باید طی کرد.

در اینجا مکسی راهنمایی های خود را به اشتراک می گذارد که چگونه یک فضای مناسب بسازید و چگونه به خودتان فرصت دهید زمانی که احساس می کنید گم شده اید.

نکاتی که مکسی برای احساس خوب در زمان احساس گمشدگی پیشنهاد می کند

احساس خوب

به بالاترین بیان خودتان ضربه بزنید

باعث می شود تا این سوالات بزرگ و کمی ترسناک را از خود بپرسید : خود واقعی شما کسیت؟ واقعا می خواهید تبدیل به چه کسی بشوید؟ چه چیزی از شما یک فرد نمونه می سازد؟ چه چیزی به شما انرژی می دهد و الهام می بخشد؟

یکی از مهترین سوالاتی که می توانید بپرسید : کجا شما خود را کوچک کرده اید تا بتوانید حرکت کنید؟

کجا شما خود را کوچک کرده اید تا بتوانید حرکت کنید؟

نقاطی از زندگی خود را در نظر بگیرید که می خواهید پیشرفت کنید و بیشتر کار کنید ولی ممکن است احساس ناراحتی در آن فضا داشته باشید. پس, به خودتان اجازه زندگی بزرگ را بدهید و با توجه به کارتان به سرگرمی های جدیدی که دوست دارید بپردازید یا حتی می توانید زمانی را که نیاز دارید فکر کنید (حتی زمانی را بعد از ظهر ها به کافی شاپ بروید و یک قهوه بخورید و فکر کنید) سعی کنید کلماتی مانند من باید و یا من نمی توانم را کنار بگذارید و با بهترین بیان خود زندگی کنید.

یک کار کوچک انجام دهید

حالا فکر کنید : کوچکترین کاری که می توانید انجام دهید و به شما انرژی می دهد چیست؟ دنبال کردن آن باعث چه چیزی در زندگی شما می شود؟ سعی کنید مجموعه ای از قدم های کوچک را که به هدفی بزرگ می رسند را انجام دهید. برای مثال می توانید یک مکالمه تلفی با کسی که شما را دوست دارد داشته باشید و یا یک کتاب جدید بخوانید. شما هیچ وقت نمی دانید که در پس یک کار کوچک چه چیزی منتظر ماست.

کوچکترین کارهایی که در زندگی به شما انرژی می دهند را انجام دهید

در جامعه کوچک

دانستن اینکه چه زمانی احساس بهتری خواهی داشت آسان نیست – اما این را باید بدانید که باید بتوانید از دیگران کمک بخواهید. با کسانی که دوست دارید وقت بگذرانید و از آن ها بپرسید که از نظر آنان استعداد های شما چیست و چگونه می توانید بهتر باشید.

سعی کنید ببینید که آن ها چه چیزی در شما می بینند و سپس خودتان به آن خصوصیات دقت کنید. نظرات دیگران می تواند وقتی که خودتان نمی توانید تعریف دقیقی از خودتان داشته باشید به شما کمک کنند.

مکسی می گوید : وقتی که به خودتان فضای کافی را می دهید و خودتان را باور می کنید, این زمانی است که اتفاق شگفت انگیزی می افتد.

منبع : shinetext

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *