توان موفقیت

انسان به اندازه توانش موفق است

انسان به اندازه توانش موفق است : هر انسانی به اندازه ای می تواند موفق باشد که تلاش می کند و توان خود را بالا می برد و فرد تواناتری می شود.

انسان به اندازه توانش موفق است

تمرین و تکرار مادر مهارت است. هر چه تمرین و تکرار بیشتری داشته باشید می توانید ماهر تر شوید. در زمان آموزش ممکن است افراد زیادی آموزی ببینند ولی فقط کسانی مهارت پیدا می کنند که تلاش و تمرین کرده باشند. این در مورد موفقیت هم اینگونه است. شما هر چقدر موفقیت را تمرین کنید بیشتر مهارت پیدا می کنید.

جیم ران همیشه می گفت : آرزو نکنید که ای کاش این کار کمی آسان تر بود. بلکه آرزو کنید که ای کاش شما بهتر بودید.

شما موفقیتی که به دست می آورید که انتظارش را دارید و همینطور به اندازه لیاقت خود به موفقیت می رسید. هر چه لایق تر باشید فرد موفق تری خواهید بود. در سخنان قبلی ان در مورد اهمیت تلاش بسیار صحبت کرده ایم.

موفقیت چیزی نیست که بخواهید به دنبالش بروید و آن را پیدا کنید. بلکه موفقیت چیزی است که باید به خود جذب کنید و آن هم به تبدیل شدن به کسی که توان به دست آوردن و حفظ موفقیت را دارد. موفقیت شما باید به حدی باشد که بتوانید آن را تحمل کنید.

استراتژی های زیادی برای موفقیت معرفی شده و یک موضوعی که در همه ی آن ها مشترک است داشتن یک ذهنیت موفق است. طرز فکر شما باید یک طرز فکر موفق باشد. برای موفقیت باید مانند افراد موفق فکر کنید و خودتان را لایق بزرگترین موفقیت ها بدانید.

اگر بتوانید آن طرز فکر موفقیت را در خود ایجاد کنید و با پشتکار کافی به مسیر خود ادامه دهید به جایگاهی از موفقیت خواهید رسید که دیگر تمتم رویاهایتان به حقیقت تبدیل شده است.

منبع : سخنرانی دارن هاردی

منبع : ویکی متن

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *