wifi

افزایش برد وای فای

افزایش برد وای فای : اگر می خواهید مقدار مسیری که وای فای آنتن می دهد را افزایش دهید این مطلب را بخوانید. یک توضیح کوتاه ارائه شده است.

افزایش برد وای فای

یکی از لازمه های هر خانه ای وجود یک اینترنت قابل اعتماد است. برای این که قدرت سیگنال وای فای را بالا ببریم فقط باید حواسمان به جایگاه مودم باشد. پس از خواندن مطلب مودم را برداشته و نکات را روی آن اعمال کنید تا قدرت سیگنال وای فای را بیشتر کنید.

مودم وای فای را مخفی نکنید

درست است که دوست ندارید دستگاه مودم مشخص باشد اما با این وجود آن را در کابینت یا کمد مخفی نکنید چون موانعی مثل در و دیوار قدرت سیگنال را پایین می آورد. اگر تحملش را دارید مودم را در مکان قابل دید قرار دهید یا در اتاقی که معمولا به وای فای وصل می شوید.

مودم را در مکانی بالا قرار دهید

سیگنال های مودم معمولا از منبع رو به پایین منتشر می شوند. پس اگر مودم را طاقچه بلند و نزدیک به سقف قرار دهید نتایج بهتری می گیرید. در خانه های ۲ یا ۳ طبقه، بهترین جا برای مودم طبقه دوم است و بالعکس طبقه همکف بدترین جا برای مودم است چون زمین و فونداسیون خانه سیگنال را ضعیف می کند.

آنتن ها را عمود بر هم قرار دهید

اگر وای فای شما ۲ آنتن دارد بدون شک هر دو را به صورت عمودی رو به بالا قرار داده اید. اما این کار اشتباه است.مودم وای فای در صورتی قدرت سیگنال بالایی دارد که آنتن ها را در حالت عمود بر هم قرار دهید.

منبع : بدونیم

اگر مطلب را پسندیدید مارا در شبکه های اجتماعی محبوب کنیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *